Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa

  • 60 m²
  • 1 soverom
  • 2 baderom

Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa er på 60 m² og ligger i nærheten av San Giuliano Martires kirke. Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa ligger i San Giuliano distriktet i Rimini og består av 1 rom, et komplett kjøkken og 2 bad.

Det er enkelt å spise på rommet med fasiliteter som et kjøleskap og en ovn.

Den førsteklasses beliggenheten til Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa sikrer enkel tilgang til Tiberius-broen innen 12-minutters gange. Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa ligger mindre enn 4 km fra Italia i miniatyr. Dolce Neve Bio dessertrestaurant ligger omtrent 250 meter unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Rimini pariserhjul. Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa ligger en 15-minutters spasertur fra Rimini togstasjonen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa
Ca Tabachera
pris kun for mobil

Ca Tabachera

9.4
Flott 24 anmeldelser
25 m fra overnattingsstedet
USD 216 USD 194
per natt
La Dimora Del Pataca
pris kun for mobil

La Dimora Del Pataca

9.4
Flott 15 anmeldelser
105 m fra overnattingsstedet
USD 211 USD 190
per natt
Casa Vacanze La Borghigiana
pris kun for mobil

Casa Vacanze La Borghigiana

111 m fra overnattingsstedet
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Rimini flyplass
    8 km

    Togstasjoner

    Stazione Rimini
    800 m

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Te- og kaffefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Brannslukkere

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: fra 10:00 til 11:00
    Lisensnummer099014-AT-00910,IT099014C22Z6ZEYMP
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvilke populære attraksjoner er nær Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa?
      Du kan besøke San Giuliano Martires kirke, som ligger i nærheten av Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa?
      Gjester i Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut til 11:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheten av Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa?
      Restauranter i nærheten av Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa inkluderer San Giuliano Pizza og La Gattarusa.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Rimini flyplass
    8 km

    Togstasjoner

    Stazione Rimini
    800 m

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Gelsomina Nel Borgo Rimini Villa

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk